Malaka team

to jest nasz zespół

Jako Malaka Team występujemy w Polskiej Lidze Squasha 2014/15. Posiadamy 4 drużyny w okręgu śląskim, które są związane z bielsko-bialskim klubem squasha Modelarnia oraz tworzymy jedną drużynę w okręgu małopolskim – Zabierzów Squash Friends.

 

Drużyna damska Malaka Ladies Team to Drużynowe Mistrzynie Polski 2014. Dziewczyny w czerwcu roku 2014 obroniły ten tytuł – uzyskany również w roku 2013 – w składzie: Lucy Fialova [Czechy], Magda Kamińska, Sylwia Borek, Klaudia Borek, Karina Tyma, Karolina Wszołek.

fot. dziur.pl (Paweł Dziurzyński)

Aktualny skład drużyny damskiej to:

  1. Alison Waters, Anglia
  2. Lea van der Zwalmen, Holandia
  3. Magda Kamińska
  4. Karina Tyma
  5. Katarzyna Kanik
  6. Lucyna Kręcichwost
  7. Anna Czerwiakowska

 

Drużyna juniorska to Drużynowi V-ce Mistrzowie Polski 2014. Srebrny medal drużyna ta wywalczyła w składzie: Nataniel Hernas, Kajetan Lipski, Julia Patałąg, Jakub Wróblewski, Damian Roll, Mateusz Szewczyk, Adrian Stańczak, Michał Kędzierski.

W aktualnym sezonie skład drużyny tworzą:

  1. Aleksander Kozik
  2. Nataniel Hernas
  3. Kajetan Lipski
  4. Mateusz Szewczyk
  5. Wojciech Brzozowski

 

Dwie drużyny męskie: Malaka Squash Team 1 oraz Malaka Squash Team 2 to utworzone w tym roku męskie drużyny, które grają w okręgu śląskim w dywizji trzeciej. Nasi zawodnicy w obecnym sezonie grają w dywizji 3-ej i walczą o uzyskanie jak najlepszych wyników, aby dostać się w kolejnym sezonie do dywizji drugiej.

Składy poszczególnych drużyn wyglądają następująco:

Malaka Squash Team 1:

  1. Nikos Karampotis
  2. Michał Kędzierski
  3. Jacek Płonka
  4. Mateusz Szewczyk
  5. Robert Salitra
  6. Szymon Papierkowski
  7. Paweł Salamon
Malaka Squash Team 2:
  1. Bou Carlsberg
  2. Marcin Piekarski
  3. Dariusz Śliwka
  4. Wojciech Brzeziński
  5. Mateusz Godzic
  6. Michał Gosz

Dodatkowo, współtworzymy męską drużynę Zabierzów Squash Friends, która gra w okręgu małopolskim w dywizji 1-ej. Powiązani z klubem Modelarnia oraz marką Squash Promotion Group zawodnicy to: Pavel Sladecek, Daniel Poleschuk, Bartosz Gil i Maciej Kliś. Drużyna ta będzie walczyć w pierwszej fazie o wejście do najlepszej 16-ki Mistrzostw Polski, a jeśli to się uda na pewno da z siebie wszystko w walce o medale.

Skład drużyny:

  1. Pavel Sladecek (Czechy)
  2. Daniel Poleschuk (Izrael)
  3. Przemysław Atras
  4. Krzysztof Pietras
  5. Tomasz Bolechała
  6. Przemysław Dróżdż
  7. Bartosz Gil
  8. Maciej Kliś

STRONY PARTNERSKIE

  • klub modelarnia
  • heroes
  • Feather
  • logo_trendy1
  • LOGO_PRO_SQUASH_ROMANIA-02